Bursa Sünnet uygulayan doktor Umut TURAN, Bursa ilinin Mustafakemalpaşa, Karacabey ve Balıkesir ilinin Susurluk bölgelerindeki Sünnet olacak Çocuklara seslenmektedir.

Bursa Sünnet Uygulayan Doktor denince akla, Bursa Mustafakemalpaşa Sünnet Doktoru ve Üroloji Uzmanı Op.Dr.Umut Turan gelmektedir. Sünnet ve Üroloji alanında uzman olan doktorumuz Umut TURAN, Mustafakemalpaşa ilçesi Barış Mahallesi Osmangazi Caddesi’nde Akuğur Sitesi No: 2 de bulunan Turan Klinik özel muayenehanesinde her yaştaki çocukların sünnetini Anne Baba ve aile büyükleri ile, konforlu bir şekilde ağrısız, pansumansız ve estetik bir biçimde gerçekleştirmektedir.

Kliniğimize aşağıdaki numaralardan veya whatsaptan hattımızda ulaşarak bilgi alabilir ve randevunuzu oluşturabilirsiniz. 

Bursa Sünnet Uygulayan Doktor Op.Dr.Umut TURAN’ a ulaşmak için aşağıdaki iletişim numaralarından doktorumuza ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞINOp.Dr. Umut TURAN

umutturan135@gmail.com

Barış Mah. Osmangazi Cad. Akuğur 2 No :13 17A, 16500
Mustafakemalpaşa/Bursa

Bursa Sünnet Uygulayan Doktor Umut TURAN sünnet uygulamasını şu şekilde anlatmaktadır.

Sünnet Uygulaması

Anne Baba ve aile büyükleri ile konforlu bir şekilde sünnet olmak tüm çocuklarımızın hakkı. Modern tasarımı ve steril şartları ile kliniğimiz.. Mutlu ve huzurlu bir sünnet için sizlere kapıları açtı. Kalite, konfor ve uzman doktor güvencesi ile Bursa Mustafakemalpaşa – Karacabey ile Susurluk’ta mümkün. Sünnet Mustafakemalpaşa’da ki kliniğimizde konforlu bir şekilde çocuğun rahat edebileceği bir ortamda gerçekleştirilmektedir. Büyük çocuklarımızın oynayabileceği oyun konsolları ve küçük çocuklarımız için küçük oyun istasyonları mevcuttur.

Krem sürüldükten sonra deri ve katmanlarının uyuşması sağlanıp sonrasında bölgesel anestezi ile uyuşturma işlemi yapılmaktadır. Bu süreç 10 dakika lokal anestezidir. 15-20 dakika sünnet işlemi olmak üzere ortalama 30 dakika içerisinde bitmektedir.

Bursa Sünnet Uygulayan Doktor Sayın TURAN, Kliniğinde uyguladığı sünnet yöntemi, ağrısız, pansumansız, ve estetik sünnet işlemidir.

  • 10 Dakika lokal anestezi
  • 15-20 Dakika sünnet işlemi
  • 30 Dakika içerisinde sünnet operasyonu bitmektedir.
  • Ağrısız, Pansumansız, ve estetik sünnet işlemi