Kök Hücre ile Sertleşme Problemi

Kök Hücre ile sertleşme problemi; Hafif ve orta dereceli arteriyel yetmezlik kaynaklı sertleşme sorunu için ilaç, ESWT tedavisi gibi çeşitli alternatifler olsa da sertleşme problemi ilerlediğinde tek çare artık penil protez cerrahisi değil! SVF kök hücre ile sertleşme problemi tedavisi sayesinde, bu kısma lütfen dikkat, ileri derecede sertleşme problemi yaşayan kişilerde dahi çok başarılı sonuçlar alınabiliyor.

 

Op.Dr.Umut TURAN Sertleşme TedavisiKök hücre tedavisi ile ilgili detaylara geçmeden önce “erektil disfonksiyon nedir?”, “erektil disfonksiyon hastalığının nedenleri nelerdir?” hakkında kısaca bilgi aktarmak istiyorum.

Penisin cinsel ilişki için yeterli sertliğe ulaşamaması ya da cinsel ilişki sonlanana dek sertliğini koruyamaması olarak tanımlanabilen erektil disfonksiyon, fizyolojik ve/veya psikolojik nedenlerle oluşabiliyor. Şeker hastalığıpenis eğriliği, yüksek tansiyon, yüksek kolesterol, kalp ve damar hastalıkları gibi birçok fizyolojik sorun penis kanlanmasını olumsuz etkileyerek erkek kaynaklı bu cinsel disfonksiyon nedenine dönüşebiliyor. “Sertleşme Problemi ve Sertleşme Problemi Tedavisi” içeriğimde konu hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Erken boşalma kadar olmasa da sertleşme sorunu görülme sıklığının oldukça fazla olduğu ve bu sıklığın yaşın ilerlemesi ile arttığı bilinmektedir. Bu durumdan erkekler de cinsel partnerleri de olumsuz yönde etkileniyor. Çiftler arasında duygusal gerilim yaratabilen ve benlik saygısına zarar vererek cinsel yaşam üzerinde olduğu kadar günlük hayat üzerinde de etki yaratan bu sağlık sorunu, cerrahi nitelik taşımayan yöntemlerle tedavi edilebiliyor.

İşte bu yöntemlerden en yenisi ve en etkili olduğu kabul edileni SVF kök hücre ile sertleşme problemi tedavisiKök hücre tedavileri hakkında birçoğumuz farklı bilgilere sahibiz, bu nedenle ilk olarak “kök hücre tedavisi nedir?” sorusuna yanıt vermek istiyorum.

Nedenleri

En önemli nedenleri arasında stres, aşırı heyecan, depresyon gibi psikolojik faktörler

olduğu düşünülmektedir.Sertleşme Tedavisi Turan Klinik Mustafakemalpaşa

Önceleri, erken boşalmanın tamamen psikolojik nedenlere sahip olduğu varsayılmıştı. Ancak, bu görüş artık modası geçmiş olarak kabul edilir.

Erken boşalmanın nedenleri belirsizdir. Erken boşalmanın ergenlik döneminde yakalanmamak için hızlı mastürbasyon yapmanın, performans kaygısının, pasif agresifliğin veya çok az seks yapmanın bir sonucu olduğu gibi nedenler de dahil olmak üzere birçok teori öne sürülmüştür; ancak bu teorilerden herhangi birini destekleyen çok az kanıt vardır.

Serotonin reseptörleri, genetik yatkınlık, yüksek penis hassasiyeti ve sinir iletim atipiklikleri dahil olmak üzere erken boşalmaya neden olan çeşitli fizyolojik mekanizmalar varsayılmıştır.

Bilim insanları uzun zamandır belirli erken boşalma biçimleriyle genetik bir bağlantıdan şüphelenmektedir. Bununla birlikte, çalışmalar yaşam boyu erken boşalmadan sorumlu genin izole edilmesinde yetersiz kalmıştır.                                                                                             Erken boşalmaya prostatit veya ilaç yan etkisi de neden olabilir.

Etiketler: Mustafakemalpaşa Kök Hücre tedavisiSertleşme kök hücre tedavisiKaracabey kök hücre tedavisiSusurluk kök hücre tedavisi,

Sertleşme Problemleri