Bursa ilinin Mustafakemalpaşa, Karacabey ve Balıkesir ilinin Susurluk bölgelerindeki Sünnet olacak Çocuklar… 

Bursa Mustafakemalpaşa Sünnet Doktoru ve Üroloji Uzmanı Op.Dr.Umut Turan, Mustafakemalpaşa ilçesi Barış Mahallesi Osmangazi Caddesi’nde Akuğur Sitesi No: 2 de bulunan Turan Klinik özel muayenehanesinde her yaştaki çocukların sünnetini Anne Baba ve aile büyükleri ile, konforlu bir şekilde ağrısız, pansumansız ve estetik bir biçimde gerçekleştirmektedir.

Kliniğimize aşağıdaki numaralardan veya whatsaptan hattımızda ulaşarak bilgi alabilir ve randevunuzu oluşturabilirsiniz. 

 

BİZE ULAŞIN  LOKASYONUMUZ

OP.DR.UMUT TURAN

Sünnet Uygulaması

Anne Baba ve aile büyükleri ile, konforlu bir şekilde sünnet olmak tüm çocuklarımızın hakkı. Modern tasarımı ve steril şartları ile kliniğimiz, mutlu ve huzurlu bir sünnet için sizlere kapıları açtı. Kalite, konfor ve uzman doktor güvencesi ile Mustafakemalpaşa – Karacabey ve Susurluk’ta mümkün. Sünnet Mustafakemalpaşa’da ki kliniğimizde konforlu bir şekilde çocuğun rahat edebileceği bir ortamda gerçekleştirilmektedir. Büyük çocuklarımızın oynayabileceği oyun konsolları ve küçük çocuklarımız için küçük oyun istasyonları mevcuttur.

Krem sürüldükten sonra deri ve katmanlarının uyuşması sağlanıp sonrasında bölgesel anestezi ile uyuşturma işlemi yapılmaktadır. Bu süreç 10 dakika lokal anestezi ,15-20 dakika sünnet işlemi olmak üzere ortalama 30 dakika içerisinde bitmektedir.

Kliniğimizde uyguladığımız sünnet yöntemi, ağrısız, pansumansız, ve estetik sünnet işlemidir.

  • 10 Dakika lokal anestezi
  • 15-20 Dakika sünnet işlemi
  • 30 Dakika içerisinde sünnet operasyonu bitmektedir.
  • Ağrısız, Pansumansız, ve estetik sünnet işlemi

Etiketler: bursa Sünnet Doktoru, Mustafakemalpaşa Sünnet doktoru, karacabey Sünnet doktoru, estetik sünnet, mustafakemalpaşa estetik sünnet, bursa sünnet, inegöl sünnet, mudanya sünnet, osmangazi sünnet, nilüfer sünnet, yıldırım sünnet, yenişehir sünnet, m.k.paşa sünnet, m.kemalpaşa sünnet, mkemalpaşa sünnet, mkpaşa sünnet, m.k.paşa sünnet