Project Description

Penis Büyütme Tedavisi

Erkeklerde genital estetik dendiğinde akla ilk olarak penis boyu ve haliyle penis uzatma ameliyatı geliyor. İşte bu yanılgı, penis inceliğinin cinsel tatmin üzerinde oldukça belirleyici olan etkisinin göz ardı edilmesi ve tedavi seçeneklerinin değerlendirilmemesi ile sonuçlanıyor. Kaçırılan çok ama çok önemli bir nokta var, hem erkeğin hem de partnerinin tatmin olması için penis boyu önemli evet ama penis kalınlığı daha belirleyici olabiliyor! Nitekim penis uzunluğu gündemde olsa da penis inceliği cinsel ilişki kalitesini daha çok etkiliyor. Vajinal penetrasyon için yeterli penis uzunluğuna sahip olan ancak penis inceliği sorunu yaşayan erkeklere ameliyatsız penis büyütme, bir diğer deyişle ameliyatsız penis kalınlaştırma işlemi güvenle uygulanabiliyor. Yöntem güvenli ve etkili, dolayısıyla ameliyatsız penis kalınlaştırma tedavisi giderek daha çok talep görüyor.

  • Uygulama sonrası hastalar ortalama 7 – 10 gün içerisinde penis kalınlaştırma işleminin sonuçlarını net bir şekilde gözlemleyebiliyor.

  • Yöntem güvenli ve etkili, dolayısıyla ameliyatsız

Mustafakemalpaşa, Karacabey, Susurluk

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi – Cuma 8:00 – 17:00
Cumartesi 9:30 – 17:00

Klinik Adresimiz

Operatör Doktor Umut Turan’ın, Mustafakemalpaşa Kliniği’nde ki Penis Büyütme Uygulama Videoları ve Görselleri

Penis Büyütme Hakkında Yararlı Bilgiler

AMELİYATSIZ PENİS BÜYÜTME

Erkeklerde genital estetik dendiğinde akla ilk olarak penis boyu ve haliyle penis uzatma ameliyatı geliyor. İşte bu yanılgı, penis inceliğinin cinsel tatmin üzerinde oldukça belirleyici olan etkisinin göz ardı edilmesi ve tedavi seçeneklerinin değerlendirilmemesi ile sonuçlanıyor. Kaçırılan çok ama çok önemli bir nokta var, hem erkeğin hem de partnerinin tatmin olması için penis boyu önemli evet ama penis kalınlığı daha belirleyici olabiliyor! Nitekim penis uzunluğu gündemde olsa da penis inceliği cinsel ilişki kalitesini daha çok etkiliyor. Vajinal penetrasyon için yeterli penis uzunluğuna sahip olan ancak penis inceliği sorunu yaşayan erkeklere ameliyatsız penis büyütme, bir diğer deyişle ameliyatsız penis kalınlaştırma işlemi güvenle uygulanabiliyor. Yöntem güvenli ve etkili, dolayısıyla ameliyatsız penis kalınlaştırma tedavisi giderek daha çok talep görüyor

AMELİYATSIZ PENİS BÜYÜTME

Penis büyütme ameliyatı sırasında penis uzatma ameliyatı ile hem penis boyu uzatılıyor hem de penis kalınlığı yağ enjeksiyonu ile artırılıyor. Penis boyuna ve penis kalınlığına müdahale edilen penis büyütme ameliyatı ameliyathane şartlarında, genel anestezi ya da spinal anestezi altında gerçekleştiriliyor. 1 gün hasta yatışı gerektiren bu operasyon sonrası hastalar ameliyatın ertesi günü taburcu edilebiliyor.

Ancak söz konusu ameliyatsız penis büyütme olduğunda penis boyuna müdahale edilmeden, yalnızca dolgu ile penis kalınlaştırma işlemi yapılıyor. Klinik ortamında uyguladığımız bu tedavi sonrası hastalar hemen günlük yaşantılarına dönebiliyor.

Turan Klinik bünyesinde ameliyatsız penis büyütme işleminde içerisinde hyaluronik asit bulunan, vücut ile uyumlu dolgu malzemeleri kullanıyoruz. Hyaluronik asit su tutma özelliğine sahip olduğu için uygulama sonrası hastalar ortalama 7 – 10 gün içerisinde penis kalınlaştırma işleminin sonuçlarını net bir şekilde gözlemleyebiliyor.

Ameliyatsız penis büyütme kozmetik değişikliklere yol açtığı için penis estetiği uygulaması olarak değerlendirse de tatmin edici bir cinsel ilişki adına önemli bir gereklilik olduğu için fonksiyonel nitelik de taşıyor.

Penis kalınlığının önemi ile ilgili sizler için bir içerik hazırlamıştım. “Penis Uzunluğu Her Şey mi Demek?” adlı blog yazıma buradan ulaşabilirsiniz.

Hem konforlu hem de güvenli olan bu uygulama nasıl yapılıyor? İşte detaylar…

AMELİYATSIZ PENİS BÜYÜTME NASIL YAPILIR?

Ameliyatsız penis büyütme işlemi klinik ortamında gerçekleştiriliyor. Enjeksiyon öncesinde uygulama bölgesi yani penis gövdesi lokal anestezik bir krem ile uyuşturuluyor.

Lokal anestezi etki gösterdiğinde, az önce de belirttiğim gibi içerisinde hyaluronik asit bulunan vücut ile uyumlu hazır dolgu malzemeleri penis gövdesine, cilt altına enjekte ediliyor. İşlem sırasında hasta acı ya da ağrı hissetmiyor.

Yaklaşık 30 – 45 dakika süren bu uygulama sonrası kesin sonuçlar için ortalama 7 – 10 gün beklenmesi gerekiyor. Bu süreçte dolgu içerisindeki hyaluronik asit, enjekte edildiği penis bölgesindeki suyu tutuyor ve hacim kazanıyor. Diğer bir deyişle dolgu ile penis kalınlaştırma uygulaması sonrası tam sonuçları görebilmek adına biraz zaman gerekiyor.

Ameliyatsız Penis Kalınlaştırma Kimler İçin Uygundur?

Ameliyatsız penis kalınlaştırma işlemi;

– Penis boyu ile ilgili sorun yaşamayan ancak penis kalınlığından memnun olmayan,

– İnce penis nedeniyle cinsel ilişki sırasında yeterli hazza ulaşamayan ya da partneri tatmin olmayan,

– Penis kalınlaştırma ameliyatı için yeterli yağ dokusu bulunmayan ya da yağ kalitesi kötü olan erkekler için oldukça konforlu ve pratik bir tedavi yöntemi olarak ön plana çıkıyor.

Ameliyatsız Penis Büyütme Sonuçları Kalıcı mı?

Penis estetiği kapsamında gerçekleştirilen penise yağ enjeksiyonu gibi dolgu ile penis kalınlaştırma tedavisi de geçici nitelik taşır. Kalıcılık süresi kişiden kişiye değişmekle birlikte 1,5-3 sene olarak ifade edilebilir. Ameliyatsız penis kalınlaştırma uygulaması cinsel olarak aktif olunan süre zarfında tekrarlanabilir.

Ameliyat gerçekleştirmeden yapılan penis kalınlaştırma uygulaması birçok avantaja sahip. Penis inceliği sorunu yaşayanlara klinik ortamında uygulandığından konforlu bir çözüm sunabiliyor. Cilt altı yağı yeterli ya da yeterince kaliteli olmayan erkeklere de uygulanabilmesi yöntemin ilk akla gelen avantajlarından. Üstelik penisin sertleşme fonksiyonlarına da hiçbir zararı yok. Yine de dikkatli olunmasını gerektiren bazı unsurlar var.

Üroloji ve androloji uzmanının deneyimi bu konuda çok önemli, çünkü penis anatomisine hakim olunması gerekiyor. Kullanılan dolgu maddelerinin kalitesi ise mutlaka sorgulanmalı; neticede bu maddeler cilt altına enjekte ediliyor.

Uygulamanın başarısı için tüm bu saydığım faktörler çok önemli, hastalarımıza uygulama sonrası önerdiğimiz bazı masaj hareketleri de olacak, böylece dolgu sonrası elde edilen sonuçlar da en iyi haline gelebilecek.

Icon

Penis büyüklüğü problemi yaşayanlar, Mustafakemalpaşa’da ki kliniğimiz ile hemen iletişime geçebilirler. (Mustafakemalpaşa, Susurluk, Karacabey)

Operatör Doktor Umut TURAN
Operatör Doktor Umut TURANÜroloji Uzmanı
Mustafakemalpaşa’da ki Kliniğimizde penis büyütme ameliyatsız yöntemler ile uygulanmaktadır